کد خبر : 206677
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۲:۳۶
-

۱۰ فرصت شغلی استثنایی امروز در شهرستان آمل

۱۰ فرصت شغلی استثنایی امروز در شهرستان آمل

  شهرستان آمل که مرکز آن نیز شهر آمل است، در استان مازندران قرار دارد. این شهر دارای جاذبه‌های تاریخی، گردشگری و طبیعی بسیاری است. علاوه بر این، شهرستان آمل با داشتن صنایعی همچون صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع چوب، صنایع غیرفلزی معدنی و صنایع چرم‌سازی، حدود 65 درصد صنایع استان مازندران را در خود

 

استخدام آمل

شهرستان آمل که مرکز آن نیز شهر آمل است، در استان مازندران قرار دارد. این شهر دارای جاذبه‌های تاریخی، گردشگری و طبیعی بسیاری است. علاوه بر این، شهرستان آمل با داشتن صنایعی همچون صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع چوب، صنایع غیرفلزی معدنی و صنایع چرم‌سازی، حدود 65 درصد صنایع استان مازندران را در خود جای داده است. وجود پتانسیل‌های گردشگری، فرهنگی، کشاورزی، صنعتی و اقتصادی، به مساعدتر شدن وضعیت اشتغال و استخدام آمل در سال‌های اخیر کمک کرده است.

در این مقاله به معرفی و بررسی 10 فرصت شغلی استثنایی در شهرستان آمل که نقش موثری در اشتغال و کاریابی امروز شهرستان آمل دارند، خواهیم پرداخت.

معرفی فرصت‌های شغلی استخدام آمل 1401

در حال حاضر، سایت‌های کاریابی معتبر، با درج آگهی موقعیت‌های شغلی مختلف از جمله کار با گوشی، کار در منزل، کار تمام وقت و کار نیمه وقت در آمل، بستر مناسبی را برای معرفی فرصت‌های شغلی گوناگون به کارجویان فراهم کرده‌اند. در ادامه مقاله، 10 نمونه از جدیدترین فرصت‌های شغلی مطرح شده را معرفی کرده و به بررسی شرایط استخدام هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

استخدام مهندس مکانیک (بخش R&D) آقا در شرکت صنایع دیرگداز آمل

شرکت صنایع دیرگداز آمل برای موقعیت شغلی مهندس مکانیک (بخش R&D) به دنبال استخدام یک آقا با مدرک تحصیلی مهندسی مکانیک (غیر از سیالات) و دارای 2 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است. این موقعیت شغلی، دارای محدودیت سنی است و فرد موردنظر باید زیر 35 سال سن داشته باشد.

از دیگر شرایط احراز این شغل می‌توان به داشتن سطح زبانی بالاتر از متوسط اشاره کرد. شرکت صنایع دیرگداز آمل برای این موقعیت شغلی، حقوقی بین 8 تا 10 میلیون تومان در نظر گرفته است.

استخدام بانکدار در بانک پاسارگاد

یکی دیگر از آگهی‌های استخدام آمل، مربوط به بانک پاسارگاد است. بانک پاسارگاد به دنبال جذب نیرو و استخدام بانکدار آقا و خانم با سنی بالاتر از 27 سال و دارای حداقل 2 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است. فرد موردنظر باید دارای مدرک کارشناسی رشته‌ای مرتبط همچون مالی و حسابداری، اقتصاد، مدیریت، بازرگانی، کسب‌وکار، ریاضی و آمار، حقوق، کامپیوتر و یا فناوری اطلاعات باشد.

استخدام مهندس صنایع (ترجیحا آقا) در شرکت سیم و کابل آمل

شرکت سیم و کابل آمل در نظر دارد فردی را جهت کار به‌عنوان مهندس صنایع در شرکت خود استخدام کند. این موقعیت شغلی تمام وقت، بدون محدودیت سنی است و فرد موردنظر باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از رشته‌های مهندسی صنایع، مدیریت، بازرگانی یا کسب‌وکار باشد.

از جمله مزایا و تسهیلاتی که در این آگهی استخدام ذکر شده، می‌توان به سرویس رفت‌وبرگشت، وام، پاداش، بیمه درمان تکمیلی و بن خرید اشاره کرد.

استخدام مدیر محصول آقا در شرکت گلچین صنعت پویا شمال

یکی دیگر از آگهی‌های استخدام آمل، مربوط به شرکت گلچین صنعت پویا شمال است. این شرکت جهت کار در موقعیت شغلی مدیر محصول، از میان آقایانی در بازه سنی 28 تا 40 سال، با حداقل 5 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی صنایع، مدیریت، بازرگانی یا کسب‌وکار، دعوت به همکاری می‌نماید.

فرد موردنظر باید دارای روابط عمومی بالا جهت مذاکره با مشتریان بوده و در پست‌ کارشناس محصول، سابقه فعالیت داشته باشد. شرکت گلچین صنعت پویا شمال برای این موقعیت شغلی، حقوقی بین 12 تا 15 میلیون تومان در نظر گرفته است.

استخدام حسابدار مالیاتی در شرکت دلوسه

شرکت دلوسه به یک حسابدار با حداقل مدرک کارشناسی مالی و حسابداری، حداقل 4 سال سابقه کار و مسلط به اکسل و امور مالیاتی نیازمند است. از جمله مزایا و تسهیلات این کار تمام وقت می‌توان به سرویس رفت‌وبرگشت، وام، بیمه درمان تکمیلی، بسته‌ها و هدایای مناسبتی و پزشک سازمانی اشاره کرد.

استخدام کارمند مالی در گروه صنعتی آرسی

یکی دیگر از آگهی‌های استخدام آمل، مربوط به گروه صنعتی آرسی است. این شرکت به یک کارمند امور مالی با مدرک تحصیلی کاردانی یا کارشناسی حسابداری، مسلط به نرم‌افزار هلو، توانا در انجام کار تیمی و با حداقل 3 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه، نیاز دارد.

از جمله حقوق و مزایای این موقعیت شغلی می‌توان به حقوق ثابت، بیمه تامین اجتماعی و پاداش اشاره کرد. 

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی آقا در شرکت راشا پارس رایان (تاکسی ماکسیم)

شرکت راشا پارس رایان (تاکسی ماکسیم) برای موقعیت شغلی کارشناس فروش و بازاریابی به یک آقا در محدوده سنی بین 25 تا 35 سال، دارای مدرک کاردانی مدیریت، بازرگانی یا کسب‌وکار و با حداقل یک سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه نیاز دارد. این شرکت برای موقعیت شغلی ذکر شده، حقوقی بین 10 تا 12 میلیون تومان در نظر گرفته است.

در این آگهی شغلی، به وظایفی همچون تجزیه‌وتحلیل در حوزه تاکسی آنلاین، طراحی تعرفه‌های تشویقی، تحلیل رقبا، مشارکت در فعالیت‌های تبلیغاتی، مذاکره با کسب‌وکارهای مختلف برای عقد قراردادهای همکاری تجاری، جذب و آموزش ناوگان و حضور میدانی در سطح شهر، برای این موقعیت شغلی، اشاره شده است.

استخدام طراح گرافیک در شرکت پارسیان سرویس آمل (آپکو)

یکی دیگر از آگهی‌های استخدام آمل، مربوط به شرکت پارسیان سرویس آمل (آپکو) است. این شرکت به طراح گرافیکی خلاق و مسئولیت‌پذیر در بازه سنی بین 20 تا 35 سال که با نرم‌افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ، کورل، ایندیزاین و کورل آشنایی داشته باشد، نیاز دارد. این موقعیت شغلی به‌صورت دورکاری است و امکان کار از منزل وجود دارد.

استخدام کارشناس فروش تلفنی در کال سنتر تلویزیونی محصولات سلامت‌محور

این موقعیت شغلی برای افرادی که به دنبال کار پاره وقت هستند، مناسب است. شرکت کال سنتر تلویزیونی محصولات سلامت‌محور قصد دارد از میان افراد بین 18 تا 50 سال که دارای مدرک کارشناسی رشته‌هایی همچون مدیریت، بازرگانی، کسب‌وکار، کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند، 89 فروشنده و کارشناس فروش تلفنی با حقوق 8 تا 10 میلیون تومان، جذب و استخدام کند.

ساعت کار این موقعیت شغلی به‌صورت آزاد به انتخاب کارمند (از 8:30 الی 21:00) با امکان دورکاری و فعالیت پاره وقت (کار از منزل) است. 

استخدام کارشناس ارشد اتوماسیون در گروه سولیکو – کاله

یکی دیگر از آگهی‌های استخدام آمل، مربوط به گروه سولیکو – کاله است. این شرکت معتبر برای موقعیت شغلی کارشناس ارشد اتوماسیون به دنبال یک کارشناس ارشد مهندسی برق بین 25 تا 50 سال سن و 2 سال سابقه کار در موقعیت شغلی مشابه است.

فرد موردنظر باید به سخت‌افزار plc مسلط باشد و با راه‌اندازی ماژول‌ها و انواع درایو، نقشه‌کشی و طراحی تابلوهای برق و plc شامل مدارات قدرت، فرمان و سیستم کنترل، آشنایی داشته باشد.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله به معرفی و بررسی شرایط استخدام 10 فرصت شغلی استثنایی در شهرستان آمل پرداختیم. همان‌طور که مشاهده کردید، جدیدترین آگهی‌های استخدام آمل، تنوع شغلی بالایی دارد و بسیاری از شرکت های معتبر این شهرستان برای موقعیت‌های شغلی مختلف، به دنبال جذب و استخدام نیرو به‌صورت نیمه وقت، تمام وقت یا دورکاری هستند. بنابراین، کارجویان شهرستان آمل می‌توانند با کمی جستجو و پشتکار، شغل دلخواه خود را پیدا کنند.

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تعمیر لباسشویی

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح