شنبه , 9 مرداد 1400 - 4:04 قبل از ظهر

۳۰ تانکر برای آب‌رسانی به مناطق کم آب خوزستان اعزام شدند

۳۰ تانکر برای آب‌رسانی به مناطق کم آب خوزستان اعزام شدند

اهواز- فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان از اعزام شدن ۳۰ دستگاه تانکر برای آب‌رسانی به مناطق کم آب این استان خبر داد.

سردار حسن شاهوارپور سه‌شنبه‌شب در مرحله اول اعزام تانکرهای آب سپاه‌های استانی به مناطق کم آب خوزستان اظهار کرد: ارسال تانکرهای آب به منظور مردم کمک در راستای تأمین آب شرب و دام همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر گروه اول تانکرها برای اعزام به مناطق کم آب به ویژه دشت آزادگان آماده هستند، افزود: تعداد ۳۰ دستگاه تانکر که می‌توانند بیش از ۵۰۰ هزار لیتر آب را حمل کنند بلافاصله به مناطق مورد نظر اعزام خواهند شد.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان، آب‌رسانی با تانکرها را راه‌کاری کوتاه‌مدت برای مشکل تنش آبی خوزستان اعلام کرد و گفت: تا زمانی که مردم به آب نیاز دارند، ادامه خواهد داشت تأمین آب مورد نیاز همچنان ادامه خواهد داشت.

شاهوارپور در خصوص دیگر اقدامات سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان در زمینه رفع تنش آبی بیان کرد: در این راستا بعضی از نقاط فرسودگی لوله را که با کمک با آبفای استان، بازسازی، احداث و لوله‌گذاری شده است.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان، افزایش دبی آب را در رودخانه از اقدامات انجام شده برای رفع تنش آبی برشمرد و گفت: این امر توسط استاندار پیگیری شده و اکنون دبی آب در رودخانه افزایشی است.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فراخوان افراد بالای ۶۰ سال به مراکز واکسیناسیون در استان مرکزی

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تمامی افراد ۶۰ سال به بالا که تاکنون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *