کد خبر : 209424
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۵:۰۷
-

اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت با موسسه سفیر صلح

اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت با موسسه سفیر صلح

متقاضیان گسترش کسب و کار و اخذ اقامت از کشور انگلستان می توانند با ثبت شرکت در این کشور اقامت بگیرند. متقاضیان راه اندازی کسب و کار به خوبی می توانند در حوزه تکنولوژی، حقوقی، حسابداری، پزشکی و بازاریابی کسب و کار خود را ایجاد کنند. جهت ثبت شرکت در انگلیس به منظور اخذ اقامت

متقاضیان گسترش کسب و کار و اخذ اقامت از کشور انگلستان می توانند با ثبت شرکت در این کشور اقامت بگیرند. متقاضیان راه اندازی کسب و کار به خوبی می توانند در حوزه تکنولوژی، حقوقی، حسابداری، پزشکی و بازاریابی کسب و کار خود را ایجاد کنند. جهت ثبت شرکت در انگلیس به منظور اخذ اقامت از این کشور دریافت ویزای استارت آپ و یا ویزای نوآوری ضروری است. در صورتیکه متقاضیان مدارک مورد نیاز ثبت شرکت را آماده داشته باشند، در عرض 24 ساعت می توانند شرکت مورد نظر خود در انگلیس را ثبت نمایند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت

مزایای ثبت شرکت در کشور انگلستان

از مزایای ثبت شرکت در انگلستان عبارتند از:

 • انگلستان به نیروی کار ماهر نیاز دارد و افراد خارجی می توانند با کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی برای شهروندان این کشور، اقامت انگلستان را به دست آورده و کسب و کار تجاری خود را به مرور بسط و گسترش دهند.
 • اقتصاد انگلستان از ثبات و پایداری برخوردار است و این کشور رتبه 6 تولید ناخالص در دنیا را دارد.
 • دولت جهت پرداخت مالیات در این کشور پس از ثبت شرکت قوانین انعطاف پذیری وضع کرده و افراد می توانند حتی بدون اقامت در این کشور مالیات را با نرخی پایین پرداخت نمایند. مالیات سالانه این کشور پایین بوده و بر حسب سود از درآمد سالانه شرکت است.
 • متصدیان کسب و کار می توانند با ثبت شرکت در این کشور امکان تجارت در سطح بین المللی را برای خود فراهم آورند.
 • فرایند ثبت شرکت در این کشور با سرعت بالایی انجام می گیرد.
 • کارمزد بانک های انگلستان بسیار پایین و حدود نیم درصد است.
 • امکان استفاده از کد سوئیفت برای صاحبین کسب و کار
 • خارجی ها می توانند بعد از ثبت شرکت در این کشور اقامتی 2 تا 3 ساله دریافت نمایند و در صورت عدم سو پیشینه و پرداخت درست بیمه و مالیات، اقامت را تا 5 سال تمدید نمایند و بعد از آن تقاضای اقامت دائم در این کشور داده و در صورت پذیرش در سال ششم می توانند درخواست Citizenship یا شهروندی کشور انگلستان را نمایند.

مراحل ثبت شرکت در کشور انگلستان

مراحل ثبت شرکت در کشور انگلستان

از مراحل ثبت شرکت برای خارجی ها که اقامت دائم این کشور را ندارند، عبارتند از:

 • مرحله اول – دریافت ویزا: پیشتر ویزای کاری Tier 1 جهت کارآفرینی در انگلیس صادر می شد، اما امروزه این ویزا وجود خارجی ندارد و جهت کارآفرینی در این کشور ویزای استارت آپ یا Start-Up Visa یا ویزای نوآوری Innovation Visa صادر می گردد. افراد زمانی می توانند جهت اخذ این ویزا درخواست نمایند که کار آنها توسط موسسه آموزش عالی انگلیس یا موسسه تجاری معتبری به تایید رسیده باشد. ایده کسب و کار می بایست جدید بوده و نوآوری های خود را داشته باشد، این ایده علاوه بر خلاقیت و منحصر به فرد بودن می بایست پتانسیل رشد و به سود رساندن کسب و کار را داشته باشد. برای مثال متقاضیان می توانند با پرداخت هزینه ثبت اختراع در ایران، ایده نوآورانه و خلاقانه خود را از طریق دریافت ویزای نوآورانه به کشور انگلیس برده و به کسب و کار بپردازند.
 • مرحله دوم – انتخاب نوع شرکت: در انگلستان انواع شرکت های متفاوتی وجود دارد که افراد برای ثبت می بایست نوع شرکت را مشخص نمایند. سهامی خاص، سهامی عام، مسئولیت محدود و مسئولیت محدود با گارانتی از انواع شرکت در این کشور است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.
 • مرحله سوم – درخواست شماره بیمه ملی یا NIN یا National Insurance Number: لزوما می بایست nin توسط متصدیان کسب و کار دریافت گردد تا بتوانند مشخصات را در سامانه مالیاتی یا بیمه ملی ثبت نمایند. به این منظور پس از تشکیل پرونده در بیمه، نامه ای از سوی سازمان کار ارسال می گردد و مصاحبه ای برای افراد تعیین می گردد، حتی برخی مواقع نیازی به مصاحبه نبوده و شماره بیمه ملی به آدرس اعلامی پست می شود.
 • مرحله چهارم – ثبت اطلاعات شرکت: لازم است تا اطلاعاتی برای شرکت در سایت www.gov.uk ثبت گردد. شرکت می بایست نامی منحصر به فرد داشته باشد و پیشتر کسب و کاری از این نام استفاده نکرده باشد. داشتن آدرس از الزامات ثبت اطلاعات است. شرکت می بایست حداقل یک مدیر داشته و حداقل یک سهامدار داشته باشد. مد SIC کدی است که نشاندهنده حوزه کاری شرکت است و می بایست از میان گزینه های موجود حوزه کاری شرکت انتخاب گردد.
 • مرحله پنجم – ثبت اطلاعات در سامانه مالیات: لازم است تا حداکثر سه ماه بعد از آغاز به کار شرکت، صورت های مالی شرکت خود را ثبت نمایید. تمامی اطلاعات مربوط به خریدها، استخدام، اجاره، تبلیغات و … می بایست در سامانه مالیات ثبت گردد. پیش از ثبت اطلاعات در سامانه مالیات، کدی که شامل 10 رقم است و به آن کد پرداخت مالیات یا UTR می گویند برای شرکت پست می گردد. تمامی اظهارنامه های مالیاتی می بایست مطابق کد UTR ثبت گردد و این کد، شناسه شرکت در سامانه مالیاتی است. ارائه اطلاعاتی مانند شماره شرکت ثبت شده، تاریخ شروع به کار شرکت و آغاز سال مالی می بایست در سامانه مالیاتی اظهار گردد.
 • مرحله ششم – افتتاح حساب: بعد از ثبت شرکت لازم است تا شماره حسابی به نام شرکت ایجاد کنید. ارائه مدارکی مانند پاسپورت، گواهی های آدرس شرکت و … جهت افتتاح حساب لازم است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در انگلیس

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در انگلیس

مدارک معتبری که در زمان ثبت شرکت می بایست ثبت گردند، عبارتند از:

 • کپی پاسپورت تمامی سهامداران
 • ترجمه رسمی شناسنامه برای اتباع خارجی
 • اخذ نامه عدم سو پیشینه
 • داشتن حداقل مدرک زبان انگلیسی در سطح آیلتس 4
 • پرداخت های مالیاتی
 • یکی از مدارک رسمی و دولتی مانند قبض آب یا برق محل سکونت نیز می بایست به همراه مدارک ارسال گردد.
 • فیش های پرداختی مربوط به ثبت شرکت

متقاضیان ثبت شرکت در کشور انگلیس به منظور اخذ اقامت از این کشور می توانند از طریق موسسه حقوقی سفیر صلح اقدام نمایند. این موسسه بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن در حوزه ثبت شرکت، ثبت برند، تغییرات شرکت، اخذ کارت بازرگانی، ثبت اختراع و … به متقاضیان ارائه می دهد. موسسه حقوقی سفیر صلح تجربه ای 12 ساله در خصوص ثبت شرکت و علامت تجاری در تهران دارد. این شرکت از وکلایی خبره بهره گرفته و طیف وسیعی از خدمات در حوزه ثبت شرکت را به متقاضیان ارائه می دهد. متقاضیان می توانند پیش از اقدام بطور رایگان از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان شرکت استفاده نمایند و پس از آن با اطمینان کامل تمامی امور مربوط به ثبت شرکت و پشتیبانی بعد از ثبت را به ین شرکت بسپارند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

کرم روز لاکچری کوین

ظروف یکبارمصرف گیاهی

سیم و کابل کسری

سینی کابل

نصب و تعویض باتری ماشین در محل

تعمیر لباسشویی در تهران

تست علت سرگیجه

آجر نما

قیمت تجهیزات اعلام حریق

خرید صندلی پزشکی

جانکشن باکس

خرید نهال شلیل مغان

پریز شبکه

قیمت گاری دستی قدیمی

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

ممبر اجباری تلگرام

شیشه اتومبیل ارزان

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح