کد خبر : 201871
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۲
-

با پاسپورت دومینیکا، سریع و آسان به دور دنیا سفر کنید

با پاسپورت دومینیکا، سریع و آسان به دور دنیا سفر کنید

  حتما شما هم مانند بسیاری از مردم وقت زیادی را در صف اخذ ویزا برای سفر به کشور های مختلف هدر داده اید و حتی بد تر از آن با وجود صرف این زمان درخواست ویزای شما ریجکت شده است. فکرش را بکنید که می توانستید بدون ویزا و در هر زمان که اراده

 

حتما شما هم مانند بسیاری از مردم وقت زیادی را در صف اخذ ویزا برای سفر به کشور های مختلف هدر داده اید و حتی بد تر از آن با وجود صرف این زمان درخواست ویزای شما ریجکت شده است. فکرش را بکنید که می توانستید بدون ویزا و در هر زمان که اراده کردید سفر های بین المللی داشته باشید. نه تنها سفر های کاری بلکه سفر تفریحی حتی همراه با خانواده خود آن هم برای همیشه. درست است، این حرف ممکن است برای افرادی که کثیر السفر هستند بسیار رویایی به نظر برسد اما با این حال کاملا امکان پذیر است. 

اما چگونه؟ پاسپورت دومینیکا قاطعانه ترین جواب به این سوال می باشد. در حال حاضر بهترین و مقرون به صرفه ترین روش اخذ پاسپورت دومینیکا می باشد تا با مشکلات همیشگی سفر به کشور های دیگر خداحافظی کنید و همچنین از مزایای دیگر داشتن تابعیت دومینیکا لذت ببرید.

 

دومینیکا 

 

دنیا دومینیکا را جزیره ای  با سواحل زیاد، جنگل های انبوه، آبشار های متعدد و مردم شاد و خونگرم می شناسد. یکی از سبز ترین نقاطی که می توانید در آن باشید دومینیکا می باشد. این جزیره ی سبز تنها 2000 کیلومتر با مرز آمریکا و ایالت فلوریدا فاصله دارد. حتما فیلم معروف دزدان دریایی کارائیب با بازی جانی دپ را دیده اید. این فیلم در این جزیره فیلمبرداری شده است و یکی دیگر از دلایل معروفیت این جزیره خوش آب و هوا می باشد. 

اشتباه همیشگی اکثریت مردم در مورد دومینیکا، اشتباه گرفتن این جزیره با جمهوری دومینیکن می باشد در صورتی که 2 کشور کاملا با هم تفاوت دارند و قوانین مهاجرتی و شهروندی متفاوتی هم دارند.

دومینیکا دارای یک دولت مردم سالار و اقتصادی با ثبات و رو به رشد مبتنی بر کشاورزی و توریسم می باشد و هر روز بیشتر به عنوان یک کشور توریستی در سطح لاکچری شناخته می شود که دارای برنامه اخذ شهروندی به افراد دیگر می باشد. دانشکده پزشکی معروفی هم دارد.

 

پاسپورت دومینیکا

در حال حاضر به جرات می توان گفت بهترین انتخاب به عنوان پاسپورت دوم گزینه پاسپورت دومینیکا می باشد. پاسپورت دومینیکا یک پاسپورت مادام العمر می باشد که می توانید آن در کم ترین زمان ممکن نسبت به دیگر برنامه های اخذ شهروندی و ارزان ترین قیمت، برای خود و خانواده دریافت کنید و از مزیت های فراوان این پاسپورت استفاده کرده و تمامی محدودیت های سفر را پشت سر بگذارید.

 

قدرت پاسپورت دومینیکا

وقتی حرف از قدرت پاسپورت دومینیکا می شود، توضیح اضافی لازم نیست. در یک کلام همین کافی است که بگوییم قدرت این پاسپورت با پاسپورت انگلستان برابری می کند. دلیلی بسیار محکم و قاطعانه. رتبه این پاسپورت در میان پاسپورت های جهان 32 می باشد که بالا تر قدرت پاسپورت کشور هایی مانند ترکیه و حتی همسایه های دومینیکا می باشد. شما با این پاسپورت می توانید به 145 کشور جهان بدون ویزا و فقط با خرید یک بلیت سفر کنید.

 

امکان تحصیل در پزشکی در انگلستان با دریافت پاسپورت دومینیکا

 یکی از دلایل مهمی که پاسپورت دومینیکا را برای متقاضیان جذاب می کند امکان تحصیل فرزندان  در رشته پزشکی در صورت داشتن تابعیت دومینیکا میباشد. شما با اخذ این پاسپورت نه تنها می توانید به راحتی به کشور های متعددی سفر کنید بلکه آینده تحصیلی فرزندان خود را با تحصیل در انگلستان تضمین می کنید.

 

لیست کشور هایی که بدون ویزا می توانید با پاسپورت دومینیکا به آنجا سفر کنید.

 

 شما با این پاسپورت می توانید 145 کشور سفر کنید.
ازجمله کشورهای مجاز با پاسپورت دومینیکا:

انگلستان آلمان ایتالیا اتریش – اسپانیا آرژانتین سوئد سوئیس – بلژِک – یونان چین روسیه کره جنوبی مالزی برزیل هلند شیلی کلمبیا مصر – دانمارک و …

 

مزایای پاسپورت دومینیکا 

 

پاسپورت دومینیکا دارای مزایای متعددی است که باعث ارزشمند شدن این سند می شود.

برای شروع بهتر است از مدت زمان فوق العاده کوتاه بررسی و اخذ این پاسپورت شروع کنیم . این مدت زمان، از اقدام متقاضی تا دریافت پاسپورت نهایتا 6 ماه می باشد که نسبت به برنامه های دیگر برای اخذ پاسپورت دوم  بسیار کوتاه می باشد.

خبر خوب اینجاست که شما پاسپورت دومینیکا را می توانید برای خانواده خود نیز دریافت کنید. فرزندان زیر 30 سال و حتی والدین متقاضی نیز در پرونده دریافت پاسپورت خواهند بود و همه اعضای خانواده می توانند از مزیت های این پاسپورت استفاده کنند.

موضوع دیگر هزینه بسیار پایین دریافت پاسپورت می باشد که باعث شده است این پاسپورت به مقرون به صرفه ترین پاسپورت در دنیا تبدیل شود. 

هنوز قانع نشده اید؟ شما برای اخذ این پاسپورت حتی به مدرک زبان انگلیسی که کابوس همه و مانع همیشگی مهاجرت و برنامه های اخذ پاسپورت دوم می باشد نیز ندارید.

و در آخر مادام العمر بودن پاسپورت دومینیکا. شما بعد از اخذ پاسپورت دومینیکا برای خود و خانواده تا اخر عمر مالک و صاحب این پاسپورت خواهید بود و هر 10 سال یک بار فقط باید آن را به صورت رایگان تمدید کنید.

 

پاسپورت دومینیکا مناسب چه کسانی است؟

با توجه به قدرت پاسپورت دومینیکا و همه مزایایی که در این مقاله به آن اشاره شد می توان گفت این پاسپورت می تواند یک پاسپورت دوم ارزشمند برای همه باشد اما در این میان نیاز داشتن این پاسپورت برای افراد صاحب کسب و کار و تجار و عملا تمامی افرادی که کثیرالسفر هستند بیشتر حس می شود. افراد دارای کسب و  کار با داشتن این پاسپورت  می توانند در کشور های دیگر حساب بانکی افتتاح کنند و دارای حساب بین المللی شوند.

لازم به ذکر است که سال گذشته ظاهر فیزیکی پاسپورت های دومینیکا تغییر کرد و تعداد صفحات به 50 صفحه افزایش یافت. برای دیدن دقیق عکس پاسپورت دومینیکا می توانید به وبسایت موسسه مهاجرتی گنجی مراجعه کنید.

 

پاسپورت دومینیکا خرید ملک

یکی از روشهای اخذ پاسپورت دومینیکا، پاسپورت دومینیکا با خرید ملک میباشد که متقاضی یک ملک مرتبط با صنعت توریسم مانند سهام هتل را خریداری می کند و به واسطه آن پاسپورت دومینیکا را دریافت می کند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری 200هزار دلار می باشد، البته روشهای ارزانتری مانند دونیشن هم هست که مشاورین موسسه مهاجرتی گنجی شما را راهنمایی خواهند نمود.

 

پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان

خوشبختانه ایرانیان می توانند این پاسپورت را برای خود و خانواده کسب کنند و بدون ویزا به اروپا سفر کنند. فرد ایرانی دارنده پاسپورت دومینیکا می تواند به 145 کشور بین 3 تا 6 ماه ورود کند. نکته جالب قدرت بیشتر پاسپورت دومینیکا نسبت به پاسپورت دیگر کشور ها مانند ترکیه است.

 

مهاجرت به دومینیکا

اگر به فکر کسب اقامت دومینیکا و مهاجرت به دومینیکا می باشید باید برای روشهای قانونی حضور در این کشور مانند : خرید ملک با پاسپورت دومینیکا، دونیشین به صندوق دولت دومینیکا، ویزای کار دومینیکا و … فکر کنید. هر کدام شرایط خاص خود را دارند که سریعترین روش بخش دونیشین می باشد.

 

قیمت پاسپورت دومینیکا

برای اخذ پاسپورت دومینیکا اطلاع از قیمت پاسپورت دومینیکا مهم است، متقاضی باید از صدهزار دلار به بالا به نسبت سن و تعداد فرزند ارائه کند. فرزندان زیر 16 سال مبلغ کمتری پرداخت می کنند. .والدین بالای 65 سال نیز می توانند با پرداخت مبلغ کمی همانند متقاضی اصلی این پاسپورت را دریافت کنند.

 

پاسپورت دومینیکا بدون ویزا

مزایای پاسپورت دومینیکا بیشمار است، که می توان موارد زیر را برشمرد:

  • مصاحبه ندارد
  • مدرک زبان نیاز ندارد
  • الزام به حضور در خاک دومینیکا ندارد
  • پروسه اخذ پاسپورت بسیار کوتاه و  3الی 6 ماه است
  • پاسپورت مادام العمر است و نامحدود تمدید می شود
  • در صورت تاهل به همسر متقاضی نیز تابعیت اعطا می شود
  • در صورت تولد فرزند جدید، به وی نیز تابعیت اعطا می شود
  • اخذ ادمیشن پزشکی از دانشگاه های خوب جهان آسان می شود
  • امکان حضور 6 ماهه در انگلستان و دیگر کشورها فراهم می شود
  • معافیت مالیاتی 25 ساله برای متقاضی با امکان افتتاح حساب دارد

 

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

برای سفر به آمریکا و کانادا باید شرایط متقاضی خوب باشد که با پاسپورت دومینیکا می توانید به راحتی ویزای این کشورها را به صورت 10 ساله تهیه کنید. موسسه مهاجرتی گنجی خدمات رایگان برای این بخش دارد.

 

راحت ترین کشور برای گرفتن پاسپورت

اگر به دنبال راحت ترین کشور برای گرفتن پاسپورت هستید، گزینه های زیادی ندارید، اما پاسپورت دومینیکا بهترین شرایط را برای شما خواهد داشت و در مقایسه با کانادا، استرالیا، آمریکا و انگلستان جزو ارزانترین کشورهاست.

مدارک لازم برای اخذ پاسپورت دومینیکا

برای پاسپورت دومینیکا باید مدارک لازم را قبل از اقدام داشته باشید که مهمترین آنها، پاسپورت فعلی تان، شناسنامه، کارت ملی و سند ازداج(برای افراد متاهل) و انجام تست پزشکی و اخذ سوپیشینه است. پرداخت مالیات کسب و کارتان می تواند روند را تسریع کند.

 

معایب پاسپورت دومینیکا

هر پاسپورتی دارا مزایا و معایب زیادی است، معایب پاسپورت دومینیکا عبارتند از:

متقاضی باید وکیل برای اخذ پاسپورت دومینیکا داشته باشد، متقاضی در صورت قبولی زمان کمتر از دوماه برای انجام مبلغ سرمایه گذاری دارد. خرید املاک در بخش های بجز توریسم دومینیکا توصیه نمی شود.

 

سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

برای سفر به کانادا باید ویزای جداگانه اخذ کنید که دارند پاسپورت دومینیکا با توجه به قدرت پاسپورت وی شرایط بسیار خوبی برای اخذ ویزای 10 سال خواهد داشت، موسسه گنجی خدمات رایگان برای سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا را دارد.

 

موسسه مهاجرتی گنجی

موسسه مهاجرتی گنجی با 15 سال سابقه درخشان در امر مهم مهاجرت و اخذ تابعیت دوم بهترین گزینه برای شما جهت اقدام برای اخذ پاسپورت دومینیکا می باشد. کارنامه این موسسه گویای اعتبار و قدرت تیم موسسه مهاجرتی گنجی می باشد.همچنین در صورت همکاری با موسسه گنجی برای اخذ پاسپورت دومینیکا ویزای توریستی کانادا را به صورت 10 ساله و رایگان از از موسسه ما هدیه بگیرید. لازم به ذکر است که کشور دومینیکا در ایران سفارتخانه ندارد و تمامی کار های مهاجرتی و اخذ پاسپورت دومینیکا توسط نماینده دومینیکا یعنی موسسه مهاجرتی گنجی انجام می شود. پس هرچه زود تر برای دریافت این پاسپورت ارزشمند با مشاوران موسسه مهاجرتی گنجی تماس حاصل فرمایید.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پریز شبکه

تعمیر لباسشویی

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح