شنبه , 6 آذر 1400 - 9:32 بعد از ظهر

رئیسی: همواره و با همه وجود از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع خواهیم کرد

رئیسی: همواره و با همه وجود از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع خواهیم کرد

سیدابراهیم رئیسی در دیدار دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر ضرورت حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل تجاوز و آدمکشی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فلسطین هیچ تردیدی ندارد و همواره از حق این مردم مظلوم دفاع خواهیم کرد.

 رئیس‌جمهوری ایران، «جهاد اسلامی» را مجموعه‌ای تاثیرگذار برای دفاع از حقوق مردم فلسطین دانست و گفت: امروز ابتکار عمل برای تعیین سرنوشت فلسطین در دستان مجاهدین و گروه های مقاومت است و این ابتکار عمل تا پیروزی نهایی ادامه خواهد یافت.

رئیسی با بیان این که پیروزی نهایی متعلق به جبهه حق است، اظهار داشت: جبهه باطل به رغم برخورداری از قدرت تسلیحاتی و مادی در مقابل جبهه حق در غزه مستاصل و درمانده است.

دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار با تبریک پیروزی آیت‌الله رئیسی از طرف مردم و مجاهدین فلسطین گفت: جمهوری اسلامی ایران در انتقال مسالمت‌آمیز قدرت به الگوی جهان تبدیل شده است؛ در حالی که چند ماه قبل شاهد درگیری در آمریکا برای انتقال قدرت بودیم.

زیاد نخاله خاطرنشان کرد: پیام سخنرانی شما در روز تحلیف حمایت از حق و عدالت و مظلومین بود و در این مسیر تا آزادسازی قدس شریف در کنار ایران اسلامی خواهیم بود.

منبع:ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

گروسی: امیدوارم فعالیت‌های نظارتی آژانس در ایران ازسرگرفته شود

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در آستانه سفر خود به تهران، ابراز امیدواری کرد که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *