یکشنبه , 14 آذر 1400 - 3:35 بعد از ظهر

نوشاد عالمیان و امیرحسین هدایی فاتح رقابت انتخابی آمریکا شدند

رقابت‌های انتخابی تیم ملی جهت حضور در بازی‌های قهرمانی جهان با شناخت نفرات برتر خاتمه یافت.

  انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مردان برای حضور در قهرمانی جهان آمریکا  از صبح جمعه، ۱۵ مرداد با حضور نوشاد و نیما عالمیان، امیرحسین هدایی و امین احمدیان آغاز شد که در پایان نوشاد عالمیان و امیرحسین هدایی برای حضور در بخش انفرادی مسابقات جهانی هیوستون انتخاب شدند.

ابتدا جدال برادران عالمیان منجر به برتری ۴ بر ۲ نوشاد شد. در دیگر بازی بار دیگر این نوشاد بود که با حساب ۴ بر یک از هدایی عبور کرد تا پیش از بازی نهایی در مصاف با احمدیان و در یک گام جلوتر بتواند حضورش در رقابت‌های جهانی را مسجل کند.

امیرحسین هدایی نیز تنها شکست خود را در برابر نوشاد پذیرفت و در رویارویی با احمدیان با حساب ۴ بر دو به برتری دست یافت.

در بازی تعیین‌کننده هدایی در مقابل نیما عالمیان، این هدایی بود که با هوشمندی موفق شد بازی پایاپای ۳ بر ۳ را با نتیجه ۴ بر ۳ به سود خود به اتمام رساند.

طبق قوانین جدید فدراسیون جهانی، رقابت‌های قهرمانی جهان با حضور  ۱۲۸ نفر از رنکینگ‌داران زیر ۲۵۶ دنیا برگزار می‌شود. سهمیه ایران در این رقابت‌ها شامل دو سهمیه است که طبق این قوانین جهانی و با توجه به حضور چهار ملی‌پوش ایران در شرایط رنکینگی یادشده، فدراسیون تنیس روی میز ایران برای شناخت دو نفر برتر اقدام به برگزاری رقابت‌های انتخابی کرد.

بدین‌ترتیب نوشاد عالمیان و امیرحسین هدایی در بخش انفرادی و نوشاد و نیما عالمیان در بخش دو نفره نمایندگان ایران در آمریکا هستند.

منبع:ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مدیریت به سبک فدراسیون بسکتبال/ پول بدی می‌بخشیم!

فدراسیون بسکتبال ایران، در اقدامی عجیب با دریافت جریمه نقدی از محمد جمشیدی محرومیت این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *