کد خبر : 9309
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
-

کلاس نکته و تست آنلاین کجا بریم؟!

کلاس نکته و تست آنلاین کجا بریم؟!

با ورود دانش آموزان به متوسطه دوم، کار اصلی آن‌ها برای آمادگی کنکور و آزمون سراسری آغاز می شود. در این مقطع خیلی از دانش آموزان دچار افت تحصیلی می شوند و نگرانی و اضطراب زیادی وجود آن‌ها را فرا می‌گیرد. امروز قصد داریم به طور اختصاصی دو پایه دهم و یازدهم را مورد بررسی

با ورود دانش آموزان به متوسطه دوم، کار اصلی آن‌ها برای آمادگی کنکور و آزمون سراسری آغاز می شود. در این مقطع خیلی از دانش آموزان دچار افت تحصیلی می شوند و نگرانی و اضطراب زیادی وجود آن‌ها را فرا می‌گیرد. امروز قصد داریم به طور اختصاصی دو پایه دهم و یازدهم را مورد بررسی قرار دهیم و مواردی از قیبل، دلیل افت تحصیلی، مهم ترین دروس پایه دهم و یازدهم و … با هم بررسی کنیم و سپس کلاس‌های موثر برای کاهش افت تحصیلی و شرایط آن‌ها مورد بررسی قرار دهیم و در آخر بهترین کلاس نکته و تست آنلاین و حضوری را به شما معرفی نماییم، پس حتما تا انتها با ما همراه باشید.

کلاس نکته و تست آنلاین


دلیل افت تحصیلی دانش آموزان در متوسطه دوم چیست و چگونه باید آن را برطرف نمود؟

زمانی که دانش آموزان از پایه نهم به پایه دهم می‌روند، در واقع وارد یک مدرسه و مقطع تحصیلی جدید می‌شوند و علاوه بر این با توجه به انتخاب رشته‌ای که انجام داده اند، وارد رشته تخصصی خود می شوند. همچنین درس‌های جدیدی به درس‌های آن‌ها اضافه می‌شود. همه این مسائل دست به دست هم می‌دهند و باعث افت تحصیلی دانش آموز در ابتدای مقطع متوسطه دوم می‌شوند.

برای برطرف نمودن این افت تحصیلی، بهترین راهکار، افزایش تلاش و کوشش دانش آموزان است. متاسفانه اکثر دانش آموزان با ذهنیت متوسطه اول، وارد متوسطه دوم می‌شوند و همین موضوع یکی از عوامل اصلی افت آنهاست. با توجه به اینکه کار کنکور و مطالعه برای آن از پایه دهم آغاز می‌شود، می‌توان گفت که متوسطه اول و متوسطه دوم بسیار با یکدیگر متفاوتند. یکی از راه های کمک به دانش آموزان برای برطرف نمودن این افت تحصیلی، شرکت در کلاس های تقویتی و تست و نکته می‌باشد که در ادامه بیشتر به آن‌ها می‌پرداریم.


دروس مهم پایه دهم و یازدهم

کلاس نکته و تست آنلاین - دروس مهم پایه دهم و یازدهم

با توجه به رشته انتخابی شما، دروس و کتاب‌های پایه دهم و یازدهم از اهیمت متفاوتی برخوردار می‌باشند. در اینجا قصد داریم دروس مهم سه رشته، تجربی، ریاضی فیزیک و انسانی را با هم بررسی نماییم.

رشته تجربی

 • زیست شناسی
 • شیمی
 • ریاضی
 • فیزیک

رشته ریاضی

 • ریاضی و حسابان
 • فیزیک
 • شیمی
 • هندسه

رشته انسانی

 • زبان و ادبیات فارسی
 • عربی
 • فلسفه و منطق
 • ریاضی

اگر در دروس فوق مشکل دارید و دچار افت تحصیلی شده اید، توصیه می‌کنیم در کلاس آنلاین دهم و یازدهم نکته و تست و تقویتی شرکت نمایید.


کلاس‌های نکته و تست چه کمکی به ما می‌کند؟

همانطور که گفتیم یکی از راهکارهای جبران افت تحصیلی، شرکت در کلاس‌ های تقویتی و نکته و تست می‌باشد. این کلاس‌ها در ابتدا پایه شما را تقویت می‌کنند و نقاط ضعف شما را از بین می‌برند و سپس به تقویت تست زنی و تثبیت دروس شما کمک می‌نمایند. همانطور که می‌دانید حدود دو سوم مطالب کنکور از پایه دهم و یازدهم مطرح می‌شود. پس بسیار مهم است که قبل از ورود به پایه دوازدهم تا حد زیادی به مطالب مسلط باشید و دیگر لازم نباشد از نو شروع کنید.


کلاس آنلاین یا حضوری؟

کلاس آنلاین یا حضوری - کلاس نکته و تست آنلاین

با توجه به شیوع بیماری کرونا، این روزها مهم ترین دغدغه دانش آموزان و اولیا آن‌ها مجازی بودن کلاس‌ها می باشد. تقریبا اکثر دانش آموزان و اولیا بر این نظر اند که کلاس‌های آنلاین و مجازی مدرسه بازدهی کلاس‌های حضوری را ندارند و دانش آموزان دچار افت شده اند. این صحبت کاملا درست است، اما دلیل آن چیست و چه باید کرد. پیش از اینکه به این سوال پاسخ دهیم، اجازه دهید اول مزایا و معایب کلاس‌های آنلاین را با هم بررسی کنیم.

مزایای کلاس‌های آنلاین

با وجود گلایه‌ها و نارضایتی دانش آموزان و اولیا از کلاس‌های مجازی، اما اگر از حق نگذریم این کلاس‌ها مزایای زیادی هم دارند.

1) قابلیت ضبط و مرور چندباره

یکی از مهم ترین مزایا و خوبی‌های کلاس‌های مجازی این است که قابلیت ضبط و مرور دارند. یعنی اگر شما مطلبی را متوجه نشوید به راحتی می توانید چندین بار فیلم ضبط شده آن را مرور نمایید.

2) عدم محدودیت جغرافیایی

شما می‌توانید تنها با داشتن اینترنت، بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی خود در کلاس‌های سایر شهرها و استان‌ها شرکت نمایید. معمولا اکثر کلاس‌های برتر و معروف در تهران برگزار می‌شوند و اکثر افراد شهرستان‌ها نمی‌توانند از این امکانات برخوردار شوند. یکی از خوبی‌های برگزاری کلاس‌های مجازی نداشتن همین محدودیت است و شما می‌توانید از هر کجای ایران و جهان در کلاس‌ها شرکت نمایید.

3) صرفه جویی در وقت

در کلاس‌های مجازی از شما وقت کمتری تلف می شود و به اصطلاح زمان پِرت کمتری وجود دارد. به عنوان مثال شما دیگر مسیر کلاس تا خانه را طی نخواهید کرد. این موارد باعث شده که اکثر کلاس‌های مجازی راس ساعت شروع شده و صرفه جویی جویی خوبی در زمان اتفاق بیفتد.

4) صرفه جویی در هزینه

با توجه به غیرحضوری بودن کلاس‌ها و عدم استفاده از مکان فیزیکی، اکثر کلاس‌ها و دوره‌های مجازی با قیمت کمتر و مقرون به صرفه تری برگزار می‌شود.

معایب کلاس‌های آنلاین

حال به سراغ معایب کلاس‌های آنلاین می‌رویم و نحوه برطرف کردن آنها را نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم.

1) کم تر شدن تعامل و از بین رفتن جو آموزشی

زمانی که دانش آموزان در محیط کلاس درس قرار می‌گرفتند علاوه بر تعاملی که بین دانش آموزان و دبیر وجود داشت، قرارگیری در کلاس درس ناخودآگاه باعث تمرکز بیشتر دانش آموزان بر روی درس و یادگیری بهتر آن‌ها می‌شد. راه حلی که برای این موضوع می‌توان در نظر گرفت این است که اولا دانش آموزان تمام عواملی که برایشان ایجاد حواس پرتی می‌کند را از خود دور نمایند و همچنین دبیران نیز به شیوه تعاملی تدریس نمایند و مدام با دانش آموزان صحبت کنند.

2) مشکلات قطع و وصل شدن اینترنت

یکی از مشکلاتی که اکثرا آن را تجربه نموده اند، مشکل کند بودن اینترنت است. برای رفع این مشکل اگر از اینترنت‌های خانگی استفاده می کنید، سعی کنید در هنگام کلاس سایر افراد خانواده از اینترنت استفاده زیادی نکنند و اگر از اینترنت موبایل استفاده می‌کنید، در جایی قرار بگیرید که آنتن موبایل در بالاترین حد خود قرار گیرد.

3) فشار بیشتر روی خانواده‌ها

در زمان آموزش مجازی، فشار بیشتری بر روی خانواده ها خواهد بود، زیرا مجبورند تمام مدت دانش آموزانی که درس نمی خوانند را به درس خواندن وا دارند اما در زمان کلاس حضوری این وظیفه بیشتر به عهده مدرسه، دبیران و ناظم بود. راه حل این کار می تواند تشقویق دانش آموزان به درس خواندن باشد تا خود آن‌ها به درس علاقه مند شوند و نکته دیگر اینکه دبیران نیز پیگیری بیشتری داشته باشند.


کلاس نکته و تست آنلاین کجا بریم؟

اگر به دنبال یک کلاس نکته و تست آنلاین هستید، حتما موارد فوق را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. یکی از موفق ترین مجموعه‌های آموزشی در سال‌های اخیر موسسه فرهنگی آموزشی موفقیت بوده است. این موسسه از کلاس ششم تا کنکور برای دانش آموزان کلاس دارد و از تمام استاندارد‌های لازم را نیز برخوردار می‌باشد.

آموزشگاه موفقیت با برگزاری کلاس های نکته و تست دهم و نکته و تست یازدهم، و همچنین کلاس تیزهوشان با برترین اساتید دانش آموزان را با روش های تست زنی آشنا می کند و آن ها را به خوبی برای کنکور آماده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس ها و دوره ها می توانید با شماره های مجموعه موفقیت تماس حاصل نمایید. تلفن: ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰ – ۰۲۱۲۲۸۷۱۴۹۶

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

امداد خودرو

اسباب بازی

اعلام حریق زیتکس

غرفه سازی در نمایگاه های بین المللی تهران

آموزش کافی شاپ

استابلایزر

قرص لاغری گلدن لیمب

چاپ و بسته بندی

کابل آلومینیومی زمینی

پلتفرم رپورتاژ آگهی

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح