کد خبر : 209187
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱:۴۴
-

کمربند پلاتینر خرید بهترین وسیله برای درمان کمر درد

کمربند پلاتینر خرید بهترین وسیله برای درمان کمر درد

خرید کمربند پلاتینر را امروزه یکی از راه‌های مطمئن درمان کمر درد می‌دانند. پلاتینر نمونه‌ای جدید و فوق‌العاده از کمر‌بندهای طبی است که به موثرترین تکنولوژی‌های روز فیزیوتراپی مجهز است. این کمربند یک کمربند طبی ساده نیست. بلکه سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasoun)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) در آن قرار دارد. این محصول

خرید کمربند پلاتینر را امروزه یکی از راه‌های مطمئن درمان کمر درد می‌دانند. پلاتینر نمونه‌ای جدید و فوق‌العاده از کمر‌بندهای طبی است که به موثرترین تکنولوژی‌های روز فیزیوتراپی مجهز است. این کمربند یک کمربند طبی ساده نیست. بلکه سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasoun)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) در آن قرار دارد. این محصول با کمک برق فعال می‌شود و بر درد و مشکلات کمر اثر می‌گذارند. استفاده از پلاتینر در مقایسه با دیگر روش‌های درمانی مانند مصرف دارو، تزریق مستقیم و حتی فیزیوتراپی مزایای بسیار زیادی دارد. در این مطلب زاپیاشاپ شما را با تکنولوژی ها، نحوه استفاده و مزایای خرید کمربند پلاتینر آشنا می‌کنیم.

خرید پلاتینر و بی نیازی از روش های دیگر درمان

معجزه تکنولوژی‌های موجود در پلاتینر را دست کم نگیرید. کمربند پلاتینر قرار است با کمک به روزترین فناوری‌ها، کارهای بزرگی برای کمر شما انجام دهد. پس با خیال آسوده، همه چیز را به پلاتینر بسپارید. فقط کافی است آداپتور دستگاه را به برق وصل کنید و روی مبل یا تخت دراز بکشید و کمربند را دور کمر خود ببندید. سپس باکمک زائده‌های چسبی موجود، می‌توانید این کمربند را دور کمرتان محکم کنید؛ به همین راحتی.

تکنولوژی UIC پلاتینر ؛ تسکین دهنده و دمانگر

به دلیل داشتن سه تکنولوژی اولتراسوند، انفراد و کلاک پالس به این کمربند پلاتینر UIC می‌گویند. نحوه عملکرد این سه تکنولوژی کاملا مجزا است، اما هر سه باهم باعث درمان درد و بهبود علائم کمر‌درد می‌شود. عملکرد آن‌ها به این صورت است:

طول موج‌های بی‌خطر و کارآمد اولتراسوند

اولین احساسی که به شما دست می‌دهد، حاصل نخستین تکنولوژی به‌کاررفته در پلاتینر است. این احساس شبیه بی‌حسی موضوعی است که باعث تکسین درد به میزان قابل توجهی خواهد شد.

پس کار فناوری اولتراسوند در کمربند پلاتینر ایجاد بلاک عصبی است که بر مفاصل، رباط‌ها، تاندون‌ها و عضلات اثر خواهد گذاشت. باید اشاره کنیم که تمامی افرادی که از کمر‌ درد رنج می‌برند به دنبال این هستند که درد خود را تسکین دهند تا به‌راحتی به فعالیت‌های روزانه خود برسند.

امواج موثر و بی خطر انفرارد

گفتیم که امروزه با پیشرفت علم، دردها و بیماری‌ها زودتر به درمان می‌رسند. پلاتینر برآمده از بستر تخصص و‌ دانش، با به کارگیری تکنولوژیuic مرحمی بی‌نظیر برای آرامش کمر شماست. یکی دیگر از امکانات بسیار موثر کمربند پلاتینر ، انفرارد یا امواج مادون قرمز است.

این امواج کارکردهای بسیاری دارند و روند درمان کمر‌ های آسیب‌دیده را سرعت می‌بخشند. نحوه عملکرد این تکنولوژی در کمربند پلاتینر به این صورت است که با ارسال امواج باعث افزایش دمای سلولی می‌شود. همین فرآیند اثرات زیر را ایجاد خواهد کرد:

 • تسکین درد به دلیل آرامش در پایانه‌های عصبی
 • افزایش گردش خون
 • تسریع روند اکسیژن‌رسانی و تغذیه با مواد مغذی
 • شل کردن عضلات، رفع اسپاسم‌های عضلانی و گرفتگی‌ها

باید گفت اکسیژن‌رسانی به بافت‌های ملتهب نیز از دیگر اثرات این اشعه‌های مفید است که رفته‌رفته به التهاب مفاصل پایان می‌دهند تا از این پس قدم‌هایتان را بدون احساس درد بر زمین بگذارید.

تکنولوژی کلاک پالس در کمر‌بند پلاتینر

یکی دیگر از فناوری‌های پیشرفته کمر‌بند پلاتینر امواجی است که به شکل پالس‌های الکتریکی به بافت‌های آسیب‌دیده تحت تاثیر تابانده می‌شوند. این امواج، با ضربات منظم، اسپاسم‌های عضلانی را ازبین خواهند برد. شک نکنید که بعد از استفاده از پلاتینر ، با دیدن اثرات مثبت آن در کاهش درد و درمان کمر متعجب خواهید شد.

تکنیک کلاک پالس یا تابش امواج به شکل پالس ساعتی روی اعصاب عضلانی و مفصلی تاثیر می‌گذارد و نوعی تحریک الکتریکی را در بدن ایجاد می‌کند. به این ترتیب عضلات ریکاوری می شوند و رفته‌رفته سلامت گذشته خود را به دست می‌آورند

خرید اینترنتی کمربند پلاتینر؛ کالای اصل، درمانی موثر

اگرچه کمربند پلاتینر از به روزترین فناوری‌ها در تسکین و درمان کمر بهره می‌برد، استفاده از آن بسیار آسان است و همین سبب شده تا نسبت به دیگر روش‌های درمانی، کمر‌بندی منحصر به فرد باشد. به گونه‌ای که پدربزرگ و مادربزرگ‌های سالمند خانواده به آسانی می‌توانند آن استفاده کنند.

کمربند UIC پلاتینر فری‌سایز است و همه اشخاص با هر وزن و اندامی می‌توانند از آن استفاده کنند و مهم‌تر اینکه این کمربند هیچ‌ عوارض و خطری برای شخص استفاده‌کننده ندارد. البته بهتر است زنان باردار، پیش از استفاده از آن، با پزشک مشورت کنند.

همچنین باید اشاره کنیم که پلاتینر با برق کار می‌کند و به همین دلیل نیازی به تعویض مکرر باطری نیست. بیماران می‌توانند هنگام استراحت در حالی که کتاب می‌خوانند یا به موسیقی مورد علاقه خود گوش می‌دهند، از ماساژ آرام پلاتینر استفاده کنند.

چرا کمربند پلاتینر بهتر از فیزیوتراپی است؟

بسیاری از بیماران می‌پرسند که چرا استفاده و خرید کمربند پلاتینر ، روش بهتر و کارآمدتری نسبت به فیزیوتراپی برای درمان درد کمر است. در پاسخ باید به این موارد اشاره کرد:

 • کوتاه کردن زمان درمان نسبت به فیزیوتراپی و سایر درمان‌ها
 • کارایی و تاثیر بیشتر نسبت به فیزیوتراپی
 • کم هزینه بودن در قیاس با فیزیوتراپی
 • استفاده در خانه و بی‌نیاز از رفتن به فیزیوتراپی
 • قابل استفاده هم در زمان استراحت و درمان
 • فاقد عوارض و بی‌خطر بودن
 • استفاده در هر زمانی از روز بدون نیاز به کمک کسی دیگر

افزون بر این موارد باید گفت کمربند ضد درد پلاتینر بسیار ساده است و به هیچ مقدمات و پیش فرضی نیاز ندارد. حتی افراد مسن و کم‌توان حرکتی نیز به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

با کارت رجیستری، در دام سودجویان گرفتار نشوید

ترفندهای کلاهبرداران سبب شده تا تشخیص محصولات تقلبی از اصلی بسیار دشوار باشد.  افراد سودجو  برای کسب سود بیشتر بدون توجه به سلامتی متقاضیان از تمام ابزارها و تکنیک‌های ممکن برای کلاهبرداری استفاده می‌کنند و ممکن است شما را به شکل های گوناگون فریب دهند. برای سهولت در تشخیص کمربند پلاتینر اصل، نمایندگی‌های معتبر فروش کمربند پلاتینر ، کد دوازده رقمی بررسی اصالت کالا را به همراه کمربند در اختیارتان می‌گذارند. به این ترتیب مشاهده کارت رجیستری به همراه کالا، مطمئن‌ترین راه شناخت کمربند اصلی هنگام خرید پلاتینر به شمار می‌رود.

استفاده درست و تسریع روند بهبود کمر

برای استفاده از این کمربند باید آن را دور کمر خود ببندید و آداپتور را به برق شهری متصل کنید. سپس 45 تا 60 دقیقه دراز بکشید تا پایتان صاف بماند. اگر هر دو کمر شما مشکل دارد، برای هر کدام از کمر ها روزانه 45 تا60 دقیقه پلاتینر را استفاده کنید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چاپ و بسته بندی

کابل آلومینیومی زمینی

پلتفرم رپورتاژ آگهی

بلک فرایدی

امداد خودرو

سیم و کابل کسری

طراحی سایت در کرج

سیم و کابل کسری

دیزل ژنراتور بادوین

کانکس

سلفون opp

ساک دستی پارچه ای

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح